Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Nowej Wsi Ełckiej
Przejdź do treści

Noworoczny halowy turniej piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Ełk - 2018/2019

Archiwum > WYDARZENIA > Z ŻYCIA SZKOŁY - 2018/2019
16 stycznia 2019 r. na sali sportowej Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Nowej Wsi Ełckiej został rozegrany „Noworoczny halowy turniej piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Ełk”.
Patronat honorowy nad turniejem objął wójt Gminy Ełk p. Tomasz Osewski.
W turnieju udział wzięli uczniowie z rocznika 2007 i młodsi: ze Stradun, Prostek, Chełch oraz dwie drużyny z Nowej Wsi Ełckiej. Turniej rozegrany został systemem „każdy z każdym”.
Zwycięzcą okazała się drużyna ze Stradun, na drugim miejscu uplasowała się szkoła z Prostek, na trzecim miejscu pierwsza drużyna z Nowej Wsi Ełckiej, czwarte miejsce zajęła druga drużyna z Nowej Wsi Ełckiej, a piąte miejsce szkoła z Chełch. Przed oficjalnym zakończeniem turnieju nadeszła najbardziej oczekiwana chwila, czyli wręczenie nagród.
Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Nowej Wsi Ełckiej p. Jacek Szumski wręczył drużynom puchary, medale oraz nagrody indywidualne. Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali: Wiktoria Czajko - Straduny, Krystian Szymkiewicz - Straduny, Wiktor Kowalski - Prostki, Mateusz Makarewicz – Nowa Wieś Ełcka, Szymon Piasecki – Nowa Wieś Ełcka, Roksana Dementiuk - Chełchy.  Gratulujemy wszystkim.